Ubytování Dyje

Typ subjektu


Podnikatelský subjekt

Kategorie členství


Martketing

Funkce


Člen představenstva

Členem od


2017

Ubytování Dyje je nově vybudovanou ubytovací kapacitou typu „rodinný penzion s celoročním provozem“, umístěnou ve velmi klidné okrajové části obce Dyje u Znojma.

Příjemný a moderně vybavený penzion na dosah historického města Znojma i Národního parku Podyjí. Nabízí ubytování v klidné části obce Dyje celkem pro 28 osob. Penzion má 6 pokojů vždy s vlastním sociálním zařízením a kuchyňkou, které jsou nadstandardně velké a dobře vybavené. Vybavení prošlo celkovou rekonstrukcí a modernizací.

Pro společné akce je zde velká klimatizovaná společenská místnost s krbem pro 40 osob a přilehlá zastřešená terasa. Velká zahrada přímo vybízí k uspořádání rodinných oslav, večírků, firemních meetingů, školení nebo společných pobytů větších rodin a přátel.

Zejména rodiny s dětmi ocení venkovní bazén a dětský koutek v zahradě; dospělí pak vinný sklep. V něm je možno zajistit pro skupiny i řízenou ochutnávku kvalitních vín.

Zdejší ubytování je ideální pro hosty, kteří rádi aktivně poznávají přírodu, historii, sportují nebo si potřebují jen tak v klidu odpočinout. Penzion je velmi dobře dostupný jak autem, tak také autobusy nebo vlakem. Častými hosty jsou cyklisté, pro které je zajištěna úschova kol v garáži. Motoristé oceňují velké a bezpečné parkování na vlastním oploceném pozemku. Parkoviště i garáž je pod dohledem kamerového systému.

O vysoké úrovni ubytování a poskytovaných službách svědčí i nadprůměrně příznivá hodnocení hostů, kteří zvláště oceňují příznivý poměr kvality a ceny. V případě větších skupin je možné dojednat individuální cenové podmínky.

Obcí Dyje protéká stejnojmenná řeka, jejíž údolí láká k procházkám nebo výletům na kole. Vede tudy Znojemská cyklotrasa a naučná Svatoklementská stezka. Na dosah je také chráněná přírodní památka Dyjské svahy.
Pořádané akce

Sídlo

Renata Balíková – Ubytování Dyje
Dyje 539
66902 Dyje

Sociální sítě

Facebook

Webové stránky

http://www.ubytovanidyje.cz/

Emailový kontakt

info@ubytovanidyje.cz

Telefon

+420 737 11 13 21