Excalibur Holding

Typ subjektu


Podnikatelský subjekt

Kategorie členství


Martketing

Funkce


Řádný člen

Členem od


2018

Jedno z největších nákupních a zábavních center v České republice v těsném sousedství česko-rakouského hraničního přechodu Chvalovice-Hatě.

Nákupní a zábavní centrum pro celou rodinu Excalibur City naleznete u česko-rakouského hraničního přechodu Chvalovice-Hatě. Nabízí obchody se značkovou módou, restaurace, kosmetické i zdravotnické služby, kasina a zábavné atrakce pro děti. V blízkosti se nachází i stejnojmenné letiště.

Dominantou vstupní části do areálu je (kromě draků, rytířů na koních a kulis středověkého hradu) vyřazený letoun Iljušin Il-62, který létal pro Ministerstva vnitra ČSSR, ČSA a další letecké společnosti až do roku 1994. V roce 1999 byl barevně přetřen a upraven pro provoz restaurace. Jedná se v současnosti o jediný „zachovalý" typ Il-62 na území České republiky.

Jedním z největších dětských zábavních a tematických center v ČR je zdejší Merlinův dětský svět (Merlins KinderWelt) spojující herní prvky na zemi, ve vzduchu a ve vodě, a to formou venkovních i interiérových atrakcí.

Novinkou v areálu je muzeum Terra Technica s největší kolekci mechanických, elektrických a elektronických zábavních přístrojů na světě. Na své si tu přijdou všichni fanoušci pinballů a jukeboxů, ale i milovníci videoher či automobilových veteránů. Cesta časem tu začíná rokem 1880.
Pořádané akce

Sídlo

EXCALIBUR CITY s.r.o.
Chvalovice 183
66902 Znojmo

Sociální sítě

Facebook

Webové stránky

http://www.excaliburcity.com

Emailový kontakt

info@excaliburcity.com

Telefon

+420 515 206 301